• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 7 maja 2021 Imieniny : Gustawy, Ludmiły, Sawy

 • Menu

  29. FINAŁ WOŚP we Włochach

  W warszawskich Włochach, drugi rok z rzędu, prężnie działa sztab dzielnicowy! Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, w tym wyjątkowym roku, można wesprzeć na dwa sposoby. Z uwagi na ograniczenia pandemiczne popularną zbiórkę do puszek zorganizowano w przestrzeni wirtualnej. Wpłaty do włochowskiej eSkarbonki są możliwe pod tym adresem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/y5rwre .

  Drugim sposobem na wsparcie jest udział w aukcjach internetowych dostępnych na koncie Włoch w portalu Allegro. Link – https://allegro.pl/uzytkownik/WOSPWawWlochy . Podczas finału akcji, który rozpocznie się 31.01.2021 o godz. 17.00 będzie możliwość licytowania na żywo przedmiotów w nowych, wyjątkowych aukcjach.

  Czas umilą również koncerty! Wystąpi Lanberry – wschodząca gwiazda polskiej sceny, artystka kilkukrotnie nominowana do Fryderyków i gwiazda zeszłorocznego Festiwalu w Opolu, oraz Ostry Brzeg – grupa młodych,  utalentowanych muzyków związanych z Włochami. Cztery wybitne wokale, perkusja, bas, gitara elektryczna i klawisze na pewno zachęcą do wspólnej zabawy. Finał będzie transmitowany na kanale YouTube Okęckiej Sali Widowiskowej (https://youtu.be/cGaXNWAdz6U).

   

   

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem