• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 28 stycznia 2021 Imieniny : Walerego, Radomira, Tomasza

 • Menu

  Bemowski Mikołaj

  Bemowski Mikołaj to akcja charytatywna, którą w 2015 roku zainicjowali radni z klubu Platformy Obywatelskiej. Jej celem jest wsparcie najbardziej potrzebujących rodzin z terenu dzielnicy Bemowo. Wskazuje je bemowski Ośrodek Pomocy Społecznej, którego są podopiecznymi. Od pierwszej edycji koordynatorem zbiórki jest radna Patrycja Czerska.

  Co roku, w dwa weekendy poprzedzające święta Bożego Narodzenia, radni i zarząd dzielnicy, młodzieżowa rada dzielnicy, a także mieszkańcy Bemowa zbierają artykuły spożywcze, chemię, kosmetyki i zabawki, które następnie trafiają do potrzebujących w świątecznych paczkach. Stałym miejscem zbiórki, od początku jej istnienia jest Hala Wola, ale swojego wsparcia udzieliły również Castorama Wola Park oraz Kaufland.

  W tym roku wolontariuszy Bemowskiego Mikołaja będzie można spotkać w Carrefourze w Galerii Handlowej Bemowo w dniach 4-5 grudnia i 12-13 grudnia w godzinach 10.00 -18.00. W Hali Wola natomiast, za linią kas zostaną wystawione metalowe kosze, w których będzie można zostawić kupione podarunki. W takiej „bezzałogowej” formie będzie można wesprzeć Mikołaja od 30 listopada do 20 grudnia.

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem