• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 23 października 2021 Imieniny : Marleny, Seweryna, Odylii

 • Menu

  Bezpłatne czipowanie psów

  Zaczipuj psa w ten weekend

  Już jutro mieszkańcy stolicy posiadający psy będą mogli bezpłatnie je zaczipować. Tym razem akcja będzie organizowana w dzielnicy Targówek. Organizatorem wydarzenia jest warszawskie Schronisko na Paluchu.

  Czipowanie odbędzie się w godzinach 11:00-15:00 w Parku Bródnowskim (wejście przy ul. Wyszogrodzkiej, przy głównej alei). Właściciele mogą przyprowadzić ze sobą pieski w każdym wieku. Należy jednak pamiętać o zabraniu ze sobą własnego dowodu osobistego oraz książeczki zdrowia zwierzęcia.

  Dlaczego warto
  Każdy z wszczepionych pieskom czipów zostanie bezpłatnie zarejestrowany w bazie Safe Animal. Dzięki temu w przypadku gdyby zwierzę się zgubiło, szanse na jego odnalezienie i bezpieczny powrót do domu będą większe. Należy jednak mieć na uwadze, że microchip nie działa jak GPS, a jedynie pomaga dotrzeć do opiekuna zaginionego zwierzęcia.

  Czipy są małe i niewyczuwalne, a także obojętne dla organizmu zwierzęcia. Urządzenia do ich odczytu posiadają lecznice weterynaryjne, schroniska, Straż Miejska, fundacje pomagające zwierzętom i inne służby.

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem