• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 4 grudnia 2023 Imieniny : Barbary, Krystiana, Berny

 • Menu

  BIEGAJ Z OCHOTĄ

  Amatorów biegania nigdy nie brakuje. Wszystkie imprezy biegowe w skali całego kraju cieszą się ogromną popularnością. I to się nie zmienia. Dzisiaj propozycja dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem. Zapraszamy na zajęcia pod nazwą: „Biegaj z Ochotą” – treningi biegowe dla początkujących.

  Od 10 maja do 6 września br. Urząd Dzielnicy Ochota wspólnie z firmą Decathlon Reduta rozpoczyna darmowe treningi biegowe dla początkujących. Co środę w ww. okresie, o godz. 18.00 zapraszamy amatorów biegania (zwłaszcza początkujących) do parku Szczęśliwickiego. Spotykamy się przy barze Stara Kuźnia. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 12. rok życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod warunkiem pisemnego wyrażenia zgody rodzica lub opiekuna prawnego. Przed przystąpieniem do pierwszych zajęć osoby poniżej 18. roku życia mają obowiązek dostarczyć wykonawcy zajęć ww. zgodę.

  Udział w zajęciach jest nielimitowany, a czas trwania zajęć to jedna godzina. Zapisy wyłącznie online przez platformę DecathlonGo.

  Link: https://go.decathlon.pl/…/6423fd18-81f2-42cc-b557…

  Serdecznie zapraszamy, zarezerwujcie sobie czas już dzisiaj. Wiosna w pełni – warto zadbać o swoją kondycję. Jeżeli dodamy do tego miejsce zajęć – pełen uroku park Szczęśliwicki, to propozycja wydaje się być wielce atrakcyjna.

  Czy do biegania trzeba kogoś zachęcać? Jeżeli tak, to spróbujemy. Bieganie to jedna z najpopularniejszych (a może nawet najpopularniejsza) form aktywności fizycznej. Jest to sposób na spędzanie wolnego czasu, walkę ze stresem, poprawę kondycji. Wpływa korzystnie na układ sercowo-naczyniowy (obniża ciśnienie krwi i poziom cholesterolu), wpływa na uwalnianie się endorfin, zwanych hormonami szczęścia. Zaleca się je wszystkim, bez względu na wiek. Oczywiście, nie można też zapomnieć o wpływie biegania na wysportowaną, atrakcyjną sylwetkę. Bieganie nie wymaga wielu nakładów finansowych. Wystarczą wygodne buty sportowe i strój. I wreszcie sport – współzawodnictwo w wielu konkurencjach biegowych. Liczne biegi w terenie przyciągają amatorów biegania, a że aura zaczyna nam sprzyjać – takich wydarzeń będzie coraz więcej.

  Zacznijmy od treningów w ramach zajęć w parku Szczęśliwickim, a potem będzie można spróbować startu w bardziej wymagających wydarzeniach biegowych.

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem