• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 23 października 2021 Imieniny : Marleny, Seweryna, Odylii

 • Menu

  Breloki reklamowe – sprawdzony upominek promocyjny

  Brelok w roli gadżetu reklamowego funkcjonuje na rynku już kilkadziesiąt lat i ciągle się sprawdza w swojej roli.  Breloczki są zaczepiane głównie do kluczy. Większość z nas codziennie korzysta z samochodu i oczywiście otwiera i zamyka drzwi od domu. Firmy wybierające breloczek na swój gadżet promocyjny mają więc dużą szansę, że przynajmniej 2 razy dziennie ich logo zostanie dostrzeżone przez obdarowanego tym produktem klienta.

  Z naszych obserwacji wynika, iż najchętniej po breloczki reklamowe sięgają  takie firmy jak:  developerzy, firmy ubezpieczające nieruchomości, dealerzy samochodowi,  firmy z branży motoryzacyjnej.

  Dużą popularnością cieszy się szczególny rodzaj breloczka, który posiada miejsce na monetę lub żeton umożliwiający skorzystanie z wózków w marketach. Ten typ breloczka wybierają oczywiście najchętniej sklepy i firmy związane z przemysłem spożywczym.

  Oferta breloczków promocyjnych jest bardzo szeroka, tysiące wzorów pozwalają na wybór modelu, który będzie się kojarzył dokładnie z Państwa branżą. Nie sposób wymienić wszystkich wzorów, które posiadamy w swojej ofercie, ale znajdziecie tam między innymi domki, rowery, misie, zwierzątka, serca, koniczynki i dziesiątki innych.

  Firma Neogroup umożliwia także realizację breloczka pod zamówienie klienta. Breloczek wykonany z silikonu może mieć dowolny kształt i kolor.  Decydując się na tego typu brelok macie Państwo pewność, że klient nigdy nie dostanie takiego samego upominki od firmy konkurencyjnej.

  Breloczki mogą spełniać także ważną rolę w poprawie bezpieczeństwa na drodze. Duża grupa modeli jest wykonana z materiałów odblaskowych. Po przywieszeniu takiego breloka do tornistra, plecaka czy chociażby szlufki od spodni lub kurtki widoczność tej osoby w świetle reflektorów znacząco się poprawia i chyba nikogo nie trzeba o tym przekonywać.

  Dużym powodzeniem wśród klientów, zwłaszcza tych którzy swoją ofertę kierują do najmłodszych, jest grupa breloczków z maskotkami. Maskotki to zazwyczaj różnego typu misie i zwierzątka ubrane w malutkie koszulki, na których jest wykonywany nadruk logo  firmy. Tego typu breloczki często nie są nawet wykorzystywane do przypięcia kluczy, ale stanowią pewnego rodzaju ozdobę, którą można zaczepić do paska plecaka lub zawiesić na lusterku w samochodzie.

  Firmy, które ofertę kierują głównie do mężczyzn, sięgają często po dwa rodzaje breloków – są to oczywiście breloczki wyposażone w otwieracz (każdy zdaje sobie sprawę jakim dramatem jest mieć zimne piwko i nie mieć czym go otworzyć) – oraz breloczki wyposażone w mini latarki. Te lampki posiadają już najczęściej diody LED dzięki czemu oferują całkiem spore możliwości oświetlenia drogi np. podczas jesiennego spaceru z psem.

  Na breloczkach reklamowych wykorzystywane są najczęściej takie metody znakowania jak: grawer laserowy w przypadku breloków metalowych, tampodruk w przypadku breloczków plastikowych oraz termotransfer w przypadku znakowania breloczków tekstylnych (np. maskotek).

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem