• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 27 listopada 2021 Imieniny : Waleriana, Wirgiliusza, Ody

 • Menu
  Kot

  CAT CHAMPION OCHOTY 2021

  Po raz pierwszy na Ochocie odbył się konkurs  i wybór Cat Champion Ochoty 2021. Zainteresowanie wystawą było bardzo duże. Mogliśmy podziwiać koty różnych ras, w różnym wieku: Senior, Junior i Młodzik. W tych kategoriach przyznano nagrody, które wręczał zastępca burmistrza Ochoty Grzegorz Wysocki. Wybrano również Cat Championa Ochoty 2021. Miano to uzyskał kot BERNI.

  Każdy kot, kotek został nagrodzony. Podczas konkursu odbył się również konkurs wiedzy o milusińskich, „KOT MÓJ PRZYJACIEL”. Drużyny rodzinne walczyły bardzo zawzięcie. Wszyscy wykazali się dużą wiedzą. Słodki poczęstunek i rozmowy o kotkach, wymiana doświadczeń były uwieńczeniem sobotniego spotkania, który należy zaliczyć do bardzo udanych.
  Wielkie słowa uznania należą się pani Irenie Parzych, która była pomysłodawcą konkursu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom. Wszak wszystkie kotki są kochane. Do zobaczenia za rok.

   

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem