• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 25 czerwca 2024 Imieniny : Łucji, Wilhelma, Albrechta

 • Menu

  DEBATA O BEZPIECZEŃSTWIE OCHOTY

  Już w przyszłym tygodniu, we wtorek – 5 grudnia w auli Technikum nr 7 d. „Kolejówka” przy ul. Szczęśliwickiej 56 o godzinie 18.00 odbędzie się doroczna debata o bezpieczeństwie.

  Na debatę zapraszają burmistrz dzielnicy Ochota – Dorota Stegienka oraz komendant Komendy Rejonowej Policji Warszawa III – inspektor Albin Bartosiak. W spotkaniu oprócz osób reprezentujących ochocki samorząd i policję udział wezmą przedstawiciele straży miejskiej oraz Stołecznego Centrum Bezpieczeństwa z Ochoty.

  Zapraszamy mieszkańców Ochoty do obecności i aktywnego uczestnictwa w dyskusji. To świetna okazja, aby porozmawiać o problemach, zgłosić uwagi. Z pewnością kwestie zgłaszane przez mieszkańców mogą być niezwykle cenne zarówno dla przedstawicieli służb, jak i ochockich samorządowców. Poszukajmy wspólnie skutecznych rozwiązań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa w dzielnicy.

  Nie zapominajmy, że zarówno policja, jak i straż miejska mają narzędzia do zadbania o nasze bezpieczeństwo, ale nie wszędzie, nie zawsze da się być. To mieszkańcy najlepiej wiedzą, co dzieje się na ich podwórkach, w najbliższej okolicy, a ich zgłoszenia, propozycje rozwiązań mogą podnieść skuteczność działania służb.

  Do zobaczenia 5 grudnia.

   

   

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem