• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 18 lipca 2019 Imieniny : Erwina, Kamila, Wespazjana

 • Menu

  Dni Bemowa 2019 za nami

  W weekend 1-2 czerwca odbyło się największe wydarzenie w dzielnicy – Dni Bemowa 2019! Pierwszego dnia, w sobotę, od godz. 12.00 mieszkańcy mieli okazję wziąć udział w Sąsiedzkim Pikniku zorganizowanym przez Galerę Bemowo – partnera wydarzania. A wieczorem na lotnisku Bemowo odbyły się koncerty gwiazd. Jako pierwszy największe włoskie przeboje zaśpiewał Francesco Napoli i porwał wszystkich do tańca. Następnie niezapomniane koncerty dali Zakopower i Sylwia Grzeszczak. Tłumnie zgromadzona publiczność śpiewała przeboje ze swoimi idolami. 

  W niedzielę świętowaliśmy Dzień Dziecka w parku Górczewska. Piknik rozpoczął się barwnym korowodem o godz. 11.00. Wielką atrakcją była nauka gotowania z Pascalem Brodnickim! W przygotowaniu dań pomagali Urszula Kierzkowska i jej zastępcy.

  Było także wiele atrakcji dla najmłodszych mieszkańców Bemowa, m.in. Ula Pakuła Show, koncert zespołu Brass Federacja, występy na scenie bemowskich klubów sportowych, pokazy taneczne,  występ chóru Bemolki, interaktywny pokaz klauna Kluseczki i grupy cyrkowej Klaunik, pokaz iluzji,  dmuchańce, bańki mydlane, warsztaty plastyczno-edukacyjne i eko-warsztaty, klocki Lego oraz wiele, wiele innych gier i zabaw! Miłym akcentem pikniku było czytanie bajek przez burmistrz Urszulę Kierzkowską. Całodniową zabawę zakończył wspaniały koncert Majki Jeżowskiej.

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem