• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 2 czerwca 2020 Imieniny : Erazma, Marianny, Marzanny

 • Menu

  Dzień Edukacji Narodowej

  W Bemowskim Centrum Kultury odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Była to okazja do wręczenia nagród burmistrza Bemowa trzydziestu dyrektorom, wicedyrektorom, kierownikom świetlic i nauczycielom bemowskich szkół i przedszkoli. W uroczystości wzięli także udział przedstawiciele zarządu oraz rady dzielnicy.

  Burmistrz Bemowa Urszula Kierzkowska podziękowała dyrektorom, nauczycielom i pracownikom oświaty za ich codzienny trud oraz zaangażowanie w kształcenie dzieci i młodzieży. Podkreśliła też, że ostatni czas był wyjątkowo ciężki ze względu na reformę edukacji i związane z tym problemy z kumulacją roczników. Tylko dzięki wytężonej pracy dyrektorów udało się zminimalizować niedogodności z tym związane.

  Znakomitą kadrę na Bemowie potwierdza fakt, że w tym roku aż 3 nagrody Prezydenta m.st. Warszawy zostały przyznane właśnie naszym pedagogom:  Krystynie Gawrjołek dyrektor SP nr 341 oraz nauczycielkom: Izabeli Soból-Kaludze z SP nr 350 i Bożenie Krzak z SP nr 150.

  Uroczystość uświetnił koncert Wirujące Eurydyki z repertuaru Anny German w wykonaniu artystów z Teatru Muzycznego w Gdyni.

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem