• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 7 maja 2021 Imieniny : Gustawy, Ludmiły, Sawy

 • Menu

  Hala Wola jeszcze bliżej Ciebie!

  W dobie pandemii koronawirusa trudno jest zdobyć się na wyjście  z domu. Ale  co zrobić kiedy lodówka zaczyna świecić pustkami, a w łazience przedostatnia rolka – trzeba w końcu wybrać się na zakupy. Oczywiście, ale bez wychodzenia z domu!  Hala Wola wyszła naprzeciw potrzebom swoich klientów i uruchomiła sklep online. Teraz można złożyć zamówienie na stronie sklep.halawola.com.pl i zrobić zakupy bez wychodzenia z domu wybierając swoje ulubione produkty.

  Obsługa Sklepu czuwa nad jakością i świeżością produktów, a stale poszerzana lista dostępnych artykułów zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających Klientów – mówi menager odpowiadający za ten nowy kanał dystrybucji w Hali, Dariusz Sokołowski. W sklepie internetowym możliwe  są dwie opcje odbioru zamówienia: odbiór osobisty w Punkcie obsługi Klienta lub dostawa pod wskazany adres. Nasi kierowcy dostarczą zamówienie w wybranym przedziale czasowym prosto do domu, a płatność zrealizowana zostanie w bezpieczny sposób za pomocą karty płatniczej  w momencie odbioru zakupów. Żeby dotrzeć do jak największej liczby Klientów zamówienia realizowane są w rejonach: Bemowo, Bielany, Wola oraz Włochy, a także w miejscowościach Ożarów Mazowiecki, Blizne Łaszczyńskiego, Blizne Jasińskiego, Latchorzew, Babice Nowe, Stare Babice oraz Klaudyn.

  Brzmi ciekawie, a jak jest w praktyce? Sprawdziłam – bez problemu złożyłam zamówienie, wpisałam adres, wybrałam przedział czasowy dostawy i…czekałam. O dziwo kierowca przyjechał na czas, wszystko było odpowiednio zapakowane, zapłaciłam wygodnie kartą i mogłam delektować się swoimi zakupami. Do tej pory sceptycznie podchodziłam do robienia zakupów spożywczych online, a teraz…hasło „Zostań w domu” już nie brzmi tak strasznie.

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem