• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 7 maja 2021 Imieniny : Gustawy, Ludmiły, Sawy

 • Menu

  KONCERT NA DZIEŃ KOBIET

  Dzielnica Bemowo ma wyjątkowy, muzyczny prezent na Dzień Kobiet!

  Zapraszamy na koncert Krzysztofa Zalewskiego – wydarzenie odbędzie się online w niedzielę, 7 marca br., o godz. 18:00.

  „Wszystko będzie dobrze” to nowy singiel Krzysztofa Zalewskiego, który promuje jego ostatni album „Zabawa”. Nowa płyta Zalewskiego to zbiór tanecznych, a jednocześnie nieco mrocznych utworów, które dopełniają życiowe i dojrzałe teksty 35-letniego mężczyzny. Jego piosenki od zawsze doceniane są nie tylko za znakomite aranżacje i organiczne brzmienie, ale również za poruszający i szczery przekaz. Każdy ze słuchaczy jest w stanie odnaleźć w nich cząstkę siebie. Najnowsze utwory wokalisty skłaniają do refleksji i nawiązują do rzeczywistości, w której przyszło nam dziś żyć.

  Zalewski ma dla nas jednak piękny, prosty przekaz: „Wszystko będzie dobrze”! Z tym przesłaniem artysta podczas koncertu zaprezentuje swoje największe przeboje i przekaże nam mnóstwo pozytywnych wibracji i niezapomnianych wrażeń.

  Transmisja koncertu odbędzie się 7.03.2021 r. o godz. 18:00 na profilu Dzielnicy Bemowo na Facebooku oraz kanale YouTube. Będzie on dostępny przez 24 godz. na kanale: https://www.youtube.com/user/DzielnicaBemowo

  Link do wydarzenia: https://bit.ly/3bRRq19

  Serdecznie zapraszamy!

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem