• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 28 stycznia 2021 Imieniny : Walerego, Radomira, Tomasza

 • Menu

  Koncert Pieśni Solidarności

  W imieniu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, Parafii św. Wojciecha w Warszawie, Stowarzyszenia WEST, zespołu wokalno-aktorskiego „Sonanto” i wszystkich partnerów medialnych z „Naszą Gazetą Woli i Bemowa”, „Naszą Gazetą Ochoty, Ursusa i Włoch” oraz „Naszą Gazetą Żoliborza i Bielan” serdecznie zapraszamy na koncert „Pieśni Solidarności”. Wydarzenie odbędzie się z okazji 40-lecia Porozumień Sierpniowych a zarazem 39. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego, który zakończył okres tzw. pierwszej „Solidarności”.

  Koncert będzie muzycznym wspomnieniem twórczości najbardziej znanych bardów tego wielkiego ruchu – Jacka Kaczmarskiego, Przemysława Gintrowskiego, Macieja Pietrzyka, czy Jana Pietrzaka. Pojawią się w nim pieśni, które po latach same stały się symbolami „Solidarności”.

  Wydarzenie odbędzie się w kościele Parafii św. Wojciecha (ul. Wolska 76) w wigilię kolejnej rocznicy wprowadzenia stanu wojennego – to jest 12 grudnia 2020 r., początek o godz. 19:00.

  Koncert odbędzie się przy ograniczonej liczbie uczestników – zgodnej z aktualnymi obostrzeniami  dot. przeciwdziałania COVID-19. W związku z tym wydarzenie będzie także transmitowane on-line poprzez kanał Youtube zespołu:

  www.youtube.com/c/sonantozespolwokalnoaktorski

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem