• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 23 października 2019 Imieniny : Marleny, Seweryna, Odylii

 • Menu

  Lepsze jutro = POkolenie’19

  Drodzy Czytelnicy!

  Czy zastanawialiście się czasem, jak dużo można poprawić przez pozornie drobne zmiany?

  Przeważnie tak bywa, że niewielki szczegół zmienia bardzo wiele. Czasami wystarczy jedynie zmiana spojrzenia i podejścia, a wiele rzeczy  okazuje się możliwe. Z tego wniosku wyszedłem przy tworzeniu inicjatywy POkolenie’19. Pomijając oczywisty fakt, że w życiu publicznym znacząco brakuje reprezentantów pokolenia Polaków urodzonych już po ’89 roku, którzy od dłuższego czasu cieszą się pełnią praw dorosłych obywateli, co również mnie motywuje do zaangażowania. Uważam, że możliwość spojrzenia na różne tematy inaczej, z punktu widzenia młodych, może przynieść sporo korzyści nam wszystkim. Ostatecznie przyszłość należy do młodych, a za tą myślą stwierdzam, że należy mocniej przyłożyć się do tego, by przyszłość zaczęła zapowiadać się lepiej niż teraźniejszość.

  Czas dla nas wszystkich jest nieubłagany, lecz czasami potrafi być również zbawienny. W przyszłości staramy się dostrzec obietnicę poprawy, lepsze jutro. Będzie to trudne bez naprawy podstawowych kwestii, takich jak opieka zdrowotna, edukacja, czy efektywne działanie lokalnych wspólnot. To właśnie tu wymagana jest troska, bo to właśnie od tych kwestii najbardziej zależy nasza przyszłość, nasze życie. I właśnie na tych sprawach zamierzam się skupić w moim działaniu. Co poczniemy bez sprawnej opieki zdrowotnej? Jak będzie wyglądało nasze życie bez dobrej edukacji? Czyje codzienne zmartwienia zdołają być rozwiązane bez skutecznego samorządu?

  Z każdą z tych kwestii będzie niewesoło, jeśli nie zaczniemy działać, a zacząć trzeba szybko, już teraz! Chcę uzdrowić sytuację. Właśnie z tego powodu zdecydowałem się ubiegać 13 października o Wasze poparcie. Startuję w wyborach do Sejmu. Zamierzam pracować w nim jako Wasz reprezentant i zabiegać o sprawną i przyjazną służbę zdrowia, nowoczesną i poukładaną szkołę oraz skuteczny i aktywny samorząd. Taka rzeczywistość nie jest możliwa w obecnym stanie rzeczy, dlatego proszę Was o wsparcie. Nazywam się Dawid Kacprzyk, znajdziecie mnie na 19. miejscu listy sejmowej Koalicji Obywatelskiej. Proszę o Wasz głos.

  P.S. Więcej na: www.dawidkacprzyk.pl

  Publikacja sfinansowana przez KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem