• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 10 lipca 2020 Imieniny : Amelii, Filipa, Witalisa

 • Menu

  Marcin Różalski „Różal” – laureatem plebiscytu „Serce dla Zwierząt 2019”!

   

  Statuetka „Serce dla Zwierząt” należy się wszystkim tegorocznym nominowanym, dlatego zostanie wystawiona na licytację, a dochód z jej sprzedaży przeznaczony na działalność charytatywną każdego z wyróżnionych – zdecydował, nie kryjąc wzruszenia, zwycięzca tegorocznej edycji plebiscytu, Marcin Różalski „Różal”. Licytacja będzie prowadzona za pośrednictwem strony akcji „Pomagaj pomagać”, założonej przez sportowca. Biorąc w niej udział, każdy z nas może okazać swoje wielkie serce potrzebującym zwierzętom.

  Głosami czytelników i internautów, tegoroczny laur trafił do Marcina Różalskiego, ambasadora fundacji AST, który wykorzystuje swoją rozpoznawalność, by angażować się w działalność charytatywną. Pan Marcin otrzymał statuetkę „Serce dla Zwierząt” za wytrwałe poprawianie losu zwierząt, niezwykłą miłość do pitbuli i stworzenie akcji „Pomagaj pomagać”. Sportowiec związany z federacją KSW jest twórcą akcji „Pomagaj pomagać”, a wraz z partnerką Martą Kwiatkowską stworzył przyjazny azyl dla wielu zwierząt, w tym 6 psów, 12 kotów, 3 kóz czy 32 koni.

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem