• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 7 maja 2021 Imieniny : Gustawy, Ludmiły, Sawy

 • Menu

  Moto Orkiestra – 29. Finał WOŚP na Bemowie  

  W tym roku ponownie dzielnica Bemowo zagra razem z Moto Orkiestrą  na 29. Finale WOŚP. Jednak z uwagi na obecną sytuację odbędzie się to w innej formie niż miało to miejsce w poprzednich latach. W tym roku będziemy działać zarówno w trybie online, jak i będzie możliwość bezpiecznie odwiedzić teren Automobilklubu Polski.
  W ramach działań online odbędzie się relacja live, na której znane osobistości ze świata rajdowego, wyścigowego, kierowcy i piloci najszybszych rajdówek na świecie podsumują dotychczasowe zmagania i opowiedzą o planach na nowy sezon. W trakcie relacji odbędą się również licytacje, na których będzie można wylicytować wyjątkowe pamiątki związane nie tylko ze światem motoryzacji. Zapraszamy na transmisję life na Facebooku Dzielnicy Bemowo i Moto Orkiestry.
  Już teraz można wziąć udział w licytacjach udostępnianych w wydarzeniu Moto Orkiestry na Facebooku:

  https://www.facebook.com/events/136951594712647/?active_tab=discussion

  Zachęcamy do wpłat na eSkarbonkę dzielnicy Bemowo, która już działa:

  https://eskarbonka.wosp.org.pl/5cb64f
  Pomimo przeniesienia Moto Orkiestry do świata wirtualnego udostępniamy także możliwość bezpiecznego udziału w wydarzeniach, które będą rozgrywać się na terenie Automobilklubu Polski. Pierwszą atrakcją będzie możliwość zwiedzenia „Muzeum motoryzacyjnego”, które zostanie zaprezentowane na terenie autodromu Bemowo – w miejscu gdzie w latach ubiegłych odbywały się wylicytowane przejazdy. W Muzeum zostaną wystawione wyjątkowe pojazdy związane z działalnością Automobilklubu Polski. Druga atrakcja to coroczna Moto Orkiestrowa loteria, na której będą do wylosowania wyjątkowe pamiątki. Wszystko to będzie dostępne dla zwiedzających, którzy na teren Automobilklubu wjadą swoim prywatnym samochodem (bez możliwości opuszczenia go) i będą się poruszać po wskazanych punktach. Łącząc przyjemne z bezpiecznym choć trochę będzie można poczuć magię dotychczasowych zbiórek organizowanych na Bemowie.
  Startujemy w niedzielę, 31 grudnia, od godz. 12.00. Atrakcje będą dostępne do godz. 16.00.

  Organizatorami Moto Orkiestra 2021 są:
  Urząd Dzielnicy Bemowo i Automobilklub Polski

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem