• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 23 października 2019 Imieniny : Marleny, Seweryna, Odylii

 • Menu

  Multimedialne fontanny

  Zakończyły się prace związane z V etapem modernizacji Parku Szymańskiego.

  W sobotę 1 września w Parku Szymańskiego odbył się inauguracyjny pokaz wolskich fontann multimedialnych. –  Niezwykle efektowny spektakl światła, dźwięku i wody. Całość trwała 20 minut. Kto nie dał rady być z nami w sobotę, będzie miał okazję obejrzeć to wyjątkowe widowisko w następnych dniach. Od niedzieli pokaz będzie prezentowany codziennie o godz. 20.30 – mówi Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli.

  W ramach modernizacji zrewitalizowany został południowo-wschodni fragment parku. Powstał zespół trzech multimedialnych fontann, które są bezpośrednio dostępne dla mieszkańców. – W ramach kompleksu fontann, wybudowany został tunel wodny, który jest idealnym miejscem do zabawy dla najmłodszych – mówi Krzysztof Strzałkowski.

  W parku powstały nowe alejki i ścieżka dla rolkarzy. Zamontowane zostało oświetlenie i monitoring. Zasadzone zostały również nowe drzewa i krzewy. – Wokół fontann zostały ustawione stoliki z ławkami oraz leżaki miejskie. Jest to idealne miejsce do rekreacji i wypoczynku – mówi Marek Sitarski, zastępca burmistrza Woli.

  Dzielnica na rewitalizację Parku Szymańskiego przeznaczyła do tej pory ponad 17,5 mln zł. Powstała sztuczna rzeka, rozlewisko, staw, dwa place zabaw, wrotowisko, nowe alejki oraz ścieżki rowerowo-rolkowe.

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem