• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 7 maja 2021 Imieniny : Gustawy, Ludmiły, Sawy

 • Menu

  Na Bielanach wylicytuj morsowanie z… burmistrzem

  Już w sobotę kolejny wielki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku na Bielanach można wylicytować niezwykłe atrakcje. – Zapraszam na wspólne morsowanie. Osoba, która da najwięcej, razem ze mną da nura w lodowatej wodzie Jeziorka Dziekanowskiego – mówi Grzegorz Pietruczuk, burmistrz Bielan. To jedna z licznych aukcji w szczytnym celu, które przygotowali wolontariusze z naszej dzielnicy.

  Choć morsowanie stało się ostatnio modne, to burmistrz uprawia ten sport od lat. – Zachęcam do kąpieli w zimnej wodzie. To bardzo zdrowe. A dodatkowo akurat to konkretne morsowanie ma na celu zebrać jak najwięcej pieniędzy dla potrzebujących! Dodatkowo zapewniam pamiątkę fotograficzną z tego wydarzenia i… gorącą herbatę na pomoście. Wiem, że wskoczenie do przerębla, zwłaszcza w tak szczytnym celu jak WOŚP, to dla was żadne wyzwanie Siema! – mówi Grzegorz Pietruczuk. Jego aukcję można znaleźć na fanpage Burmistrza lub na stronie Allegro.

  To jednak nie jedyna atrakcja. W bielańskich szkołach powstały sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Wśród atrakcji wystawionych na licytację w szczytnym celu jest m.in. piękny album „Koleje Bielańskie” Bogdana Pokropińskiego z autografem autora, srebrny medal zdobyty w 2019 roku w Tokio przez Macieja Mazura na Mistrzostwach Świata w kategorii karate, skok ze spadochronem organizowany przez Aeroklub Warszawski czy trening z Robertem Banasiukiem – Mistrzem Świata w kulturystyce oraz znanym na Bielanach wolontariuszem.

  W sobotę o godzinie 17:30 rusza transmisja online bielańskiego finału WOŚP. Zapraszamy na fanpage sztabu Nasz Maczek, Nasze Bielany oraz Bielańskiego Ośrodka Kultury. W programie aukcje online, gotowanie z Tomaszem Karolakiem, pokaz iluzjonisty oraz koncert zespołu Video.

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem