• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 7 maja 2021 Imieniny : Gustawy, Ludmiły, Sawy

 • Menu

  Na Żoliborzu też gramy z WOŚP

  Plakat z koncertu zespołu „Poparzeni Kawą Trzy”, który na Żoliborzu w ubiegłym roku zorganizował Urząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy jest do wylicytowania na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Plakat z autografami wszystkich członków zespołu przekazał przewodniczący Rady Dzielnicy – Piotr Wertenstein- Żuławski. Orkiestra zagra 31 stycznia2021 roku już po raz 29.

  Oferowany na aukcji dla WOŚP plakat podpisali wszyscy członkowie zespołu: Roman  Osica, Jacek Kret, Wojciech Jagielski, Krzysztof Zasada, Mariusz Gierszewski, Marian Hill oraz Piotr Sławiński. Plakat w formacie B1 (wymiary 707 x 1000 mm) został oprawiony w ramkę w kolorze srebrnym i jest gotowy do zawieszenia.

  – Po raz pierwszy samorząd Żoliborza przyłącza się do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy wesprzeć tę szlachetną akcję. Na aukcję oddajemy plakat z ostatniego wydarzenia zorganizowanego przez nasz urząd przed wybuchem epidemii. Mamy nadzieję, że będzie to miła pamiątka nie tylko dla licznych uczestników tego koncertu, ale także dla fanów zespołu – mówi przewodniczący Rady Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy, Piotr Wertenstein-Żuławski.

  O naszym plakacie z koncertu zespołu „Poparzeni Kawą Trzy” na Żoliborzu mówił na żywo Jurek Owsiak w #99 wydaniu Domowej Orkiestry na fanpage WOŚP. Szukajcie tej informacji w 00:33:50 minucie środowego wydania z 27 stycznia: https://www.facebook.com/wosp/videos/874217360044920 .

  Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/plakat-z-koncertu-zespolu-poparzeni-kawa-trzy-10171475986

  8 marca 2020 roku z okazji Dnia Kobiet, zespół „Poparzeni Kawą Trzy” zagrał swój ostatni koncert na żywo z udziałem publiczności właśnie na Żoliborzu. Dodatkowo, tego dnia mieszkanki Żoliborza otrzymały od członków zespołu „tradycyjne goździki”, a na wszystkich uczestników imprezy czekał słodki poczęstunek.

  W 2021 r. z powodu koronawirusa, finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się 31 stycznia. Zgodnie z hasłem „Finał z głową – dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy”, zebrane środki zostaną przekazane na wsparcie oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

  Zapraszamy do licytacji!

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem