• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 2 czerwca 2020 Imieniny : Erazma, Marianny, Marzanny

 • Menu

  Nowa biblioteka na Chrzanowie

  Od stycznia na Bemowie działa nowe miejsce na kulturalnej mapie dzielnicy. Punkt biblioteczny to placówka o nowoczesnym wnętrzu i tworzona przez młodych bibliotekarzy z wielką pasją. Na najmłodszych czeka duży wybór książek dla dzieci i młodzieży, ale również kącik zabaw, miejsce do rysowania i odrabiania lekcji. Wyobraźcie sobie bibliotekę, w której odbywają się pokazy filmowe, warsztaty, do której można zwyczajnie przyjść na „pogaduchy” i wypić kawę. Właśnie taki jest punkt biblioteczny przy ul. Batalionów Chłopskich 87 – dogodne warunki dla czytelników, dojścia do regałów, dostęp dla osób niepełnosprawnych. Księgozbiór jest uzupełniany na bieżąco, szczególnie o prośby czytelników. Na półkach już teraz znajdują się bestsellery, nowości wydawnicze i szeroki wybór literatury popularno-naukowej. W zbiorach dostępne są również publikacje poświęcone tematyce historycznej, publicystycznej, biograficznej oraz poradniki. Już w pierwszym tygodniu funkcjonowania wydano ponad 100 kart bibliotecznych nowym czytelnikom i wypożyczono prawie 500 książek. Otwarcie tej placówki to duże wydarzenie dla miłośników czytania.

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem