• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 23 października 2021 Imieniny : Marleny, Seweryna, Odylii

 • Menu

  Piknik 70 lat razem

  Serdecznie zapraszamy na „Piknik 70 lat razem” z okazji jubileuszu 70-lecia przyłączenia Włoch i Okęcia do Warszawy.  Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 12 września, w Parku Kombatantów. W ciągu dnia zaplanowaliśmy wiele atrakcji piknikowych, występy, koncerty i pokazy, a wieczorem występ znakomitej gwiazdy – Kayah.

   Startujemy o godz. 13.00. W programie m.in.: występy sekcji z Domu Kultury „Włochy”, etiudy Sercem Malowane, koncert „Jak z bajki”, wręczenie nagród w konkursach: plastycznym, ceramicznym, wiedzy o historii Okęcia i Włoch, w grze terenowej, występ chóru „Black Hills”, występ Mariusza Czajki – iluzjonisty, koncert zespołu „Światy Sztuczne” i pokaz Capoeiry.

  Atrakcje piknikowe: Teatr Wagabunda, Klocki Linden, blok konkurencji sportowo-rekreacyjnych, działania plastyczne, animacje, iluzjonista, wystawy prac plastycznych lokalnych artystów, tworzenie makiety Włoch, dmuchańce, mała gastronomia i punkt szczepień.

  O godz. 20.00 wystąpi gwiazda wieczoru – Kayah.

  Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

  Organizatorzy wydarzenia: Dzielnica Włochy m.st. Warszawy i Dom Kultury „Włochy”

  Współorganizatorzy: Samorząd Województwa Mazowieckiego, Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Sp. z o.o.

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem