• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 25 czerwca 2024 Imieniny : Łucji, Wilhelma, Albrechta

 • Menu

  PORADNIA ŻEGNA DYREKTOR MAGDALENĘ ŁABUŚ-BRZEZIŃSKĄ

  To był dzień pełny emocji i podniosłej atmosfery w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 9. To właśnie tego dnia odbyła się niezwykła uroczystość, poświęcona pożegnaniu i podziękowaniom dla dyrektor Magdaleny Łabuś-Brzezińskiej, która po 15 latach dyrektorowania Poradni przeszła na zasłużoną emeryturę.

  Wśród licznie zgromadzonych gości władze dzielnicy: burmistrz Dorota Stegienka i zastępca burmistrza Sławomir Umiński oraz naczelnik Wydziału Oświaty Krzysztof Grochowski. Obecni byli również przedstawiciele różnych instytucji związanych z dziedziną edukacji, dyrektorzy innych placówek oświatowych oraz współpracujący z Poradnią specjaliści i pracownicy.

  W trakcie oficjalnej części uroczystości, pani wicedyrektor Poradni, Maja Maciejewska-Jesionek, podzieliła się wspomnieniami oraz dokonaniami dyrektor Magdaleny Łabuś-Brzezińskiej. Prezentacja ilustrowała osiągnięcia poprzez archiwalne zdjęcia z różnych etapów działalności Poradni, przypominając zarówno chwile trudne, jak i te radosne.

  Nie sposób nie podkreślić ogromnej roli, jaką Magdalena Łabuś-Brzezińska odegrała  w życiu Poradni i całego środowiska edukacyjnego. Jej serce i oddanie dla placówki pozostawiły niezapomniany ślad w historii tego miejsca. Jej pracę, trud i determinację doceniano nie tylko w kręgach zawodowych, ale przede wszystkim w sercach tych, którym pomogła.

  Warto również wspomnieć, że dyrektor Magdalena Łabuś-Brzezińska nie zostawia Poradni bez godnej następczyni. Nową dyrektorką Poradni została Maja Maciejewska-Jesionek, która przez lata swojej pracy w Poradni zajmowała się wieloma kluczowymi obszarami. Jej doświadczenie w zakresie diagnozy dla uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się czytania i pisania, koordynacja sieci współpracy i samokształcenia dla nauczycieli oraz wiele innych obszarów czyni ją idealną osobą na to stanowisko.

  – Dziękuję za to wzruszające pożegnanie. Wspólnie przeszliśmy wiele wyzwań i osiągnęliśmy wiele sukcesów. Wasze zaangażowanie było nieocenione. Patrząc wstecz, widzę pełen pasji wysiłek, jaki włożyliśmy w tworzenie przyjaznego środowiska edukacyjnego. To wszystko pozostaje w moim sercu. Teraz nadszedł czas na nowe wyzwania i możliwości. Gratuluję Pani Mai Maciejewskiej-Jesionek objęcia stanowiska dyrektora. Jestem przekonana, że Poradnia będzie kontynuować misję z jeszcze większym zaangażowaniem  – powiedziała Magdalena Łabuś-Brzezińska podczas uroczystości.

  Na zakończenie uroczystości wszyscy zgromadzeni razem wyrazili ogromną wdzięczność i życzenia dla dyrektor Magdaleny Łabuś-Brzezińskiej, a także serdecznie pogratulowali  Mai Maciejewskiej-Jesionek objęcia nowego stanowiska. To wyjątkowe wydarzenie pozostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników, stanowiąc piękny hołd dla oddania i pasji włożonych w rozwój edukacji oraz wsparcie dzieci i młodzieży w ich rozwoju psychologiczno-pedagogicznym.

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem