• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 25 czerwca 2024 Imieniny : Łucji, Wilhelma, Albrechta

 • Menu

  POTRENUJ NA NARTACH PRZED FERIAMI

  Większość z nas lubi spędzać czas wolny w formie aktywnej. Z racji zbliżających się ferii zimowych dzielnica Ochota razem z Capital Ski zorganizowała zajęcia, które przygotują mieszkańców do sportów zimowych. Jak co roku, zapraszamy na bezpłatne zajęcia dla dzieci i dorosłych w ramach projektu „Potrenuj narty przed feriami”.

  12 lutego 2023 roku na Górce Szczęśliwickiej odbędą się bezpłatne zajęcia narciarskie. W zajęciach mogą brać udział osoby początkujące, jak również osoby bardziej zaawansowane. Do dyspozycji będą dwa stoki. Podczas zajęć osoby zainteresowane zapoznają się ze sprzętem narciarskim, a także dowiedzą się jak go poprawnie dobierać. Instruktor poprowadzi rozgrzewkę, a następnie osoby początkujące postawią pierwsze kroki na stoku.

  Lekcje odbędą się na zakrytej hali narciarskiej i trwać będą od godziny 7.00 do 14.00. Obowiązują wcześniejsze zapisy, których można dokonać poprzez:

  adres mailowy: info@capitalski.pl

  Telefon: 732 237 406 lub 797 121 123

  Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów będzie można podszkolić swoją technikę jazdy i wzmocnić kondycję. Technika jazdy na stokach pokrytych śniegiem jest taka sama, więc jest to świetne przygotowanie przed górskimi wypadami na narty. „Potrenuj narty przed feriami” ma na celu promowanie zdrowego spędzania czasu oraz umożliwienie zapoznania się z atrakcjami, jakie oferuje Górka Szczęśliwicka przez cały rok. Program dedykowany jest dla mieszkańców Ochoty i innych dzielnic stolicy. W zajęciach może wziąć udział 60 – 80 osób, a o tym, czy zostaniemy zakwalifikowani, zdecyduje kolejność zgłoszeń.

  Capital Ski to jedyne całoroczne stoki pod dachem w Warszawie na Ochocie, dające możliwość uprawiania sportów zimowych bez wyjeżdżania w góry. Treningi odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, a obserwacja techniki jazdy w lustrze weneckim pozwala na bieżące korygowanie błędów.

  Zajęcia odbędą się w Capital Ski, park Szczęśliwicki, ul Drawska 22, I piętro.

  Dodatkowo do dyspozycji uczestników jest szatnia, toaleta i strefa relaksu.

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem