• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 18 sierpnia 2022 Imieniny : Heleny, Bronisława, Ilony

 • Menu

  „POZNAJMY SIĘ”, CZYLI WARSZTATY POLSKO-UKRAIŃSKIE W GALERII MŁOCINY

   „Młociny Summer Fest” trwa w najlepsze. W ramach tego niezwykłego festiwalu wakacyjnych atrakcji Galeria Młociny przygotowała ciekawe wydarzenia kulturalne. Jednym z nich są warsztaty językowe organizowane pod hasłem „Poznajmy się”. Jest to inicjatywa nauki języka poprzez integrację kultur – polskiej i ukraińskiej. Zajęcia odbywają się w poniedziałki w godzinach 19.00 – 20.00 na bielańskich „Dechach”.

  „Poznajmy się” to wyjątkowy projekt, który ma na celu przybliżenie kultur Polski oraz Ukrainy oraz umożliwienie lepszego zrozumienia się nawzajem. To okazja do nauki języków poprzez integrację oraz zabawę. W programie zajęć znajdziemy m.in. naukę podstawowych zwrotów polskich i ukraińskich, a także poznanie kultur tych krajów. Warsztaty poprowadzi Roksolana, która od ośmiu lat mieszka w Polsce, studiuje filologię i ma bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć językowych. Warsztaty mają charakter otwarty, bez konieczności wcześniejszych zapisów. Galeria Młociny zaprasza zarówno dzieci, jak i dorosłych do udziału w tym wydarzeniu, które pozwoli na zniwelowanie barier językowych oraz nabycie nowych, przydatnych umiejętności komunikacyjnych.

  Warsztaty odbywają się w lipcowe poniedziałki, w godzinach 19.00 – 20.00 na bielańskich „Dechach” (a w przypadku kapryśnej pogody na poziomie „0” w przestrzeni kreatywnej obok Banku Millenium). Warto zabrać ze sobą coś do pisania oraz pozytywne nastawienie, bo wiele ciekawostek i dobra zabawa połączona z nauką czekają już na miejscu.

  „Młociny Summer Fest” to festiwal wakacyjnych atrakcji, które odbywają się na terenie Galerii Młociny, a które przygotowane zostały zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej Galerii Młociny, jej profilu na Facebooku, Instagramie oraz Tik Toku, gdzie regularnie pojawiać się będą informacje o kolejnych inicjatywach. Potańcówki wielopokoleniowe, warsztaty taneczne, muzyczne, a może kursy nauki języka hiszpańskiego? Te i inne atrakcje będę cyklicznie odbywać się na terenie Galerii Młociny przez całe wakacje.

  Zapraszamy!

  Dodatkowe informacje:

   

   

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem