• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 23 października 2021 Imieniny : Marleny, Seweryna, Odylii

 • Menu

  Przedszkole i Klub Malucha TRALALA zapraszają

  Rozmawiamy z Panią Moniką Komoń –  Dyrektorem Przedszkola i Klubu Malucha Tralala

  • Pani Dyrektor, co powoduje, że Państwa placówka jest tak ceniona przez rodziców i lubiana przez dzieci?

  – Tralala to ciepłe, a jednocześnie nowoczesne miejsce zapewniające opiekę dla dzieci w wieku 1-6 lat. Posiadamy własną kuchnię, bezpieczny plac zabaw ze strefą relaksu oraz własnym ogródkiem. Wyróżniają nas twórcze poniedziałki, wtedy odbywają się spektakle teatralne, koncerty czy spotkania z ciekawymi osobami.

  • Ale ważna jest także podstawa programowa?

  – To oczywiste, ale staramy się ją jak najbardziej wzbogacać. Celem przedszkola jest stworzenie przyjaznego środowiska edukacyjnego, jednak z ogromną przestrzenią na realizację swoich zainteresowań. Oferujemy szeroki pakiet zajęć dodatkowych takich jak: karate, balet, zabawy z piłką, kodowanie, taniec, które pozwalają rozwijać zainteresowania dzieci, a także mają nieoceniony wpływ na późniejsze postawy społeczne. Dzieci mogą również liczyć na specjalistyczne wsparcie logopedyczne.

  • Czy młodsze dzieci też coś znajdą dla siebie w Tralala?

  – Dla nich dedykowany jest nasz Klub Malucha Tralala wspierający rozwój najmłodszych dzieci w wieku 1 – 2 lata. Tam stawiamy na nawiązywanie pozytywnych relacji z dziećmi, zdobywanie ich zaufania, słuchanie ich potrzeb.

  • Jak duża jest Wasza placówka?

  – W klubie malucha dysponujemy miejscami dla 33 dzieci –  1 i 2 latków, zaś w przedszkolu mamy 48 miejsc dla 3, 4 i 5 latków. W każdej grupie jest dwóch wychowawców.

  • Czy znajdą się jeszcze u Państwa wolne miejsca?

  – W tej chwili mamy jeszcze wolne miejsca w grupie 1, 3 i 4 latków. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas przy ul. Przemysława II 12.

  • Z tego co wiem rok 2021 jest szczególny dla Tralala?

  – Zgadza się. Rok 2021 jest dziesiątym rokiem funkcjonowania naszej placówki. Bardzo cieszymy się z tej okrągłej rocznicy i chcemy podziękować wszystkim, którzy sprawiają, że czujemy się wyjątkowo realizując misję opieki i edukacji dzieci.

  • Życzę w takim razie kolejnych okrągłych rocznic i wielu sukcesów.

  – Dziękuję. Życzę wspaniałych wakacji.

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem