• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 25 czerwca 2024 Imieniny : Łucji, Wilhelma, Albrechta

 • Menu

  RĘKAWICZKA – SPEKTAKL TEATRU ECHA

  14 maja o godzinie 17.00 w Sali Widowiskowej OKO przy ulicy Radomskiej 13/21 odbędzie się spektakl teatralny pt. „Rękawiczka”. Jest to niezwykła muzyczna baśń po polsku i ukraińsku, która została stworzona przez Teatr Echa. Spektakl jest autorską wersją ukraińskiej baśni, która została wzbogacona o piosenki i muzykę na żywo.

  Akcja spektaklu rozgrywa się w zimowej scenerii, gdzie las pokrywa śnieg i lód. Zwierzęta szukają ciepłego schronienia i odnajdują je w mięciutkiej rękawiczce. Czy okaże się ona wystarczająco duża, by pomieścić wszystkich gości? Wszystkie zwierzęta chętnie by się w niej schroniły, a jest ich sporo: Myszka Piszczka, Ślimak Maciuś, Żabka Rechotka, Dzik-Kwik, Żbik-Apsik, Lisiczka-Siostrzyczka, Wilczek-Milczek i nawet Niedźwiedzica. Czy rękawiczka będzie w stanie pomieścić tak różnorodne stworzenia?

  Spektakl „Rękawiczka” to przede wszystkim muzyka na żywo. Piosenki w wykonaniu aktorów są główną siłą tego przedstawienia. To one nadają temu spektaklowi wyjątkowy klimat i sprawiają, że widzowie czują się jakby zostali przeniesieni w magiczny świat baśni. Z pewnością ta muzyczna opowieść porwie do tańca nawet najmłodszych widzów.

  Bilet na ten spektakl kosztuje 20 złotych (do zakupienia w kasie OKO lub online), co w obecnych czasach jest bardzo atrakcyjną ceną. To świetna okazja, aby spędzić miło czas z rodziną lub przyjaciółmi, oglądając spektakl, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Warto więc zarezerwować sobie ten dzień i skorzystać z okazji, aby zobaczyć niezwykłe przedstawienie Teatru Echa.

  Link do zakupu biletu:

  https://bilety.io/IiTsJ

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem