• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 2 czerwca 2020 Imieniny : Erazma, Marianny, Marzanny

 • Menu

  Rekreacja na Odolanach

  Boisko, place zabaw i siłownia plenerowa tworzą nowy teren rekreacyjno-sportowy przy ul. Boguszewskiej na Odolanach.  

  Dzięki inwestycji ZGN Wola na nieużytkowanej dotąd przestrzeni między ulicami Jana Kazimierza i Boguszewską powstało ogólnodostępne miejsce do wypoczynku i uprawiania sportu oraz plac zabaw dla dzieci z sąsiadującego Przedszkola nr 426.  Znajdują się tutaj boisko wielofunkcyjne do gry w piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę, siłownia plenerowa oraz dwa place zabaw – dla dzieci z sąsiedniego przedszkola przy ul. Boguszewskiej i ogólnodostępny, z zabawkami przystosowanymi dla dzieci z niepełnosprawnościami.

  Znajdziemy tu także huśtawki, sprężynowce, trampolinę bujak „Trzy ptaszki”, linarium, karuzele. Ogrodzony i oświetlony teren jest wyłożony bezpieczną nawierzchnią i objęty monitoringiem. Powstały tu nowe chodniki i elementy małej architektury, m.in. stoliki z ławkami. Zadbano również o zieleń i rekultywację trawników. – Zależało nam aby uzupełnić najbliższą przestrzeń o miejsce które integruje, skłania do rozmów, daje możliwość różnych form wypoczynku i relaksu – mówi Mateusz Matejewski, dyrektor ZGN Wola. Koszt inwestycji to ponad 1 mln zł.

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem