• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 2 czerwca 2020 Imieniny : Erazma, Marianny, Marzanny

 • Menu

  Strajk nauczycieli we Włochach

  W poniedziałek 8.04 od samego rana, Uczelnia Techniczno-Handlowa w Warszawie, we współpracy z Urzędem Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy, zorganizowała wykłady dla uczniów włochowskich liceów w czasie lekcji odwołanych ze względu na ogólnopolski strajk nauczycieli.

   

  Przeprowadzono dwa wykłady. „Jak się uczyć żeby się nauczyć?”  – wygłoszony przez Panią dr Psychologii, Magdalenę Ścigałę. Drugi wykład dotyczył szeroko pojętej tematyki medioznawstwa i nosił tytuł: „Tylko nie myśl o różowym słoniu – Czego media chcą od Ciebie?”, przeprowadzony przez niekwestionowaną ekspertkę w tej dziedzinie Panią Magdalenę Ścigałę, byłą rzeczniczkę prasową Ministra Finansów.

   

  Jest to kolejny już etap współpracy nawiązanej między nowym Zarządem Dzielnicy Włochy a Uczelnią Techniczno-Handlową po objęciu patronatem konferencji Prawo i Zarządzanie w systemie oświaty, w marcu tego roku.

   

  Burmistrz Artur Wołczacki i Pani Rektor UTH dr Iwona Przychocka, wyrazili chęć nawiązania trwałej współpracy między Urzędem Dzielnicy Włochy i Uczelnią Techniczno- Handlową.

   

  Jak powiedział Burmistrz: „ UTH wyciągnęło do nas pomocną dłoń i za to jesteśmy im wdzięczni. Mamy nadzieję, na tworzenie dalszych, wspólnych, inicjatyw.”

  Burmistrz podziękował również uczniom za wykazanie obywatelskiej postawy jaką było uczestnictwo w zajęciach. Przed rozpoczęciem wykładów, w kilku krótkich słowach, zwróciła się do uczniów i wykładowców Przewodnicząca Rady Dzielnicy Włochy, Pani Sylwia Ciekańska, dziękując za gest Uczelni i chwaląc zapał uczniów do nauki.

  W zajęciach uczestniczyło około 60 uczniów.

   

   

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem