• Adres do korespondencji - Redakcja "Naszej Gazety" 01-125 Warszawa 102 Skrytka pocztowa 13 godziny pracy: 9.00 do 17.00 (pon. - pt.)
 • (22) 877 25 67 (22) 877 25 66

   

  Dziś jest : 25 czerwca 2024 Imieniny : Łucji, Wilhelma, Albrechta

 • Menu

  WARSZTATY DLA MŁODYCH AKTYWISTÓW

  24 listopada w MAL Grójecka 109 o godzinie 17.00 odbędą się interesujące warsztaty.  Dla młodzieży i o młodzieży. Oddawanie głosu młodzieży – warsztaty dla aktywistów i aktywistek lokalnych.

  Młodzi ludzie są niezwykle ważną częścią  społeczeństwa, jednakże zdarza się, że przy tworzeniu różnych projektów, inicjatyw zapominamy o ich głosie. A tak nie powinno być. Podczas warsztatów chcemy się skupić na włączaniu i umiejętności dialogu z młodzieżą, która niejednokrotnie potrafi zaskoczyć swoimi pomysłami i otwartością.. Popracujemy także nad budowaniem wzajemnego zaufania w pracy na rzecz lokalnej społeczności. Agata i Aleksandra to młodzieżowe aktywistki, które poprowadzą warsztaty na temat oddawania głosu młodzieży. Wspólnie, krytycznie zastanowimy się co to tak naprawdę oznacza i dlaczego warto wspierać działania młodzieżowe. Warsztaty są prowadzone w ramach programu Minigrantów OKO 2022. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, szczególnie zainteresowanych młodzieżowymi działaniami lokalnymi.

  Wstęp wolny, obowiązują zapisy: mal@oko.com.pl

  Zapowiada się ciekawe spotkanie.  Wsłuchiwanie się w głos młodego pokolenia jest bardzo istotne. Absolutnie nie wolno go lekceważyć, pomijać. Pamiętajmy – młodość to przyszłość. Dzisiejsza młodzież jest dobrze wykształcona, kreatywna. Na pewno warto skorzystać z wielu jej pomysłów.

  Miejsce Aktywności Lokalnej Grójecka 109 – OKO to przestrzeń oddana w ręce mieszkańców. Można tam wziąć udział w inicjatywach sąsiadek i sąsiadów lub przyjść z własnym pomysłem na działanie. Zapraszamy sąsiadów/ki, grupy nieformalne, animatorów/ki, organizacje pozarządowe, instytucje publiczne i wszystkich, którzy mają pomysły i chcą działać na rzecz mieszkańców Ochoty. W MAL Grójecka 109 można:

  – wziąć udział w nieodpłatnych warsztatach, spotkaniach, wykładach organizowanych przez mieszkańców, organizacje pozarządowe, instytucje;

  – zorganizować otwarte spotkanie z obszaru kultury, edukacji, integracji społecznej czy inne realizujące Twoje zainteresowania i pasje;

  – spotkać się w ramach grupy roboczej;

  – zrealizować projekt niekomercyjny;

  – przedstawić swoje pomysły i potrzeby jako mieszkańca/nki Ochoty;

  – skorzystać z przestrzeni coworkingowej, kuchni, sprzętu multimedialnego.

  MAL Grójecka 109 dysponuje kuchnią, pokojem coworkingowym oraz 4 salami warsztatowymi. Kuchnia oraz 3 sale są modułowe – można je łączyć w jedną przestrzeń o powierzchni około 100 m kw. Zarówno sale, jak i toalety mieszczą się na parterze i są dostępne dla osób poruszających się na wózkach.

   

  Udostępnij

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.Czytaj więcej Rozumiem